Jaké podlahy do vašeho bytu?

Autor: Rosťa Válek
Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/php/get_map.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/hosting/kuchyne.com:/tmp) in /var/www/hosting/kuchyne.com/wp-content/plugins/post-google-map/post-google-map.php on line 271 Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/get_map.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/hosting/kuchyne.com:/tmp) in /var/www/hosting/kuchyne.com/wp-content/plugins/post-google-map/post-google-map.php on line 271

Děláte nový byt nebo rekonstrukci a jste na rozcestí, kdy nevíte jakou podlahu do bytu vybrat? Podlahy pro obyvák, kuchyň atd. jsou totiž také jedny z důležitějších věcí, na které myslet při nákupu. Podlaha by totiž měla být opravdu kvalitní a také by se měla hodit do celého vašeho interiéru.

Dlažba

Dlažba se dá velice lehce smýt. Tento typ se hodí spíše do kuchyně, vstupní haly nebo na toaletu. Také jej můžete použít na terasy a balkóny.

Laminát

Laminát je jeden z levnějších variant. Je lehce smývatelný, takže se dobře udržuje a také je odolný proti opotřebení. Úklid co se týče laminátové podlahy, je snadný a rychlý. Takže třeba s vaší kuchyní při úklidu budete rychle hotovi.

Dřevo

Jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších variant. Tento typ rodiny kupují, jelikož jsou snadno udržovatelné, také mají tepelné a izolační vlastnosti a dlouho vydrží. Dřevěná podlaha je o něco dražší, ceny jsou různé podle výrobce a kvality. Tento typ není vhodný pro rodiny, které mají domácí zvířátka (pes, kočka).

Korek

Je ekologický a tepelně izolační. Je to jeden z velice oblíbených typů, protože mají tvarovou paměť, jsou nehořlavé a protiskluzové.

Lité podlahy

Tyto typy podlah se hodí spíše do dílen či garáží, kde je vysoká zátěž.